Servisná linka
+421 908 293 477

Kariéra v LEHOTSKY CAPITAL

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.

Ponúkané pozície

Prečo u nás

5 týždňov dovolenky

Sick days

Stravné lístky

Príspevky na šport, životné a dôchodkové poistenie

Notebook a telefón i k súkromným účelom

Priateľské a rodinné zázemie

ÚČTOVNÍK/ÚČTOVNÍČKA

Tím MARPA s.r.o. práve hľadá šikovného človeka do svojho kolektívu. Našou hlavnou činnosťou je výroba, distribúcia a predaj energie po celom Česku aj Slovensku. Zároveň tiež staviame, modernizujeme a prevádzkujeme energetické zdroje.

Teraz hľadáme niekoho šikovného na polovičný úväzok pre pozíciu:

Bavia Vás čísla?
Dokážete si s vecami poradiť sám/sama?
Ste zodpovedná/ý?

Ak ÁNO, hľadáme práve Vás!

Výsledkom Vašej práce bude:

- Správne vedenie účtovníctva
- Skontrolované doklady, účty, podklady, výkazy,….

Na čo sa u nás môžete tešiť?

- Skvelú partiu ľudí, ktorá ťahá za jeden povraz.
- Prácu v stabilnej firme s rodinným prístupom.
- Rozmanitú pracovnú náplň, obsahujúcu :
            - komplexné vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou a požiadavky spoločnosti na analytické a strediskové členenie
            - spracovávanie a podávanie štatistických výkazov
            - spracovanie mzdovej a súvisiacej agendy, podávanie hlásení a spolupráca so ZP a SP
            - účtovanie došlých faktúr, cestovných príkazov, bankových výpisov a pokladničných dokladov
            - kontrola povinných náležitostí dokladov, archivácia, rozúčtovanie nákladov na nákladové strediská, časového rozlíšenia, interných dokladov, inventarizácia účtov
            - a další…

- Množstvo skvelých benefitov a veľa ďalšieho…

 Bez čeho se neobejdete:

- Znalosť podvojného účtovníctva
- Prax v odbore
- Microsoft Excel - Pokročilý
- Zodpovednosť, samostatnosť, pružnosť
- Dobrú znalosť zákonov a predpisov týkajúcich sa účtovníctva a daní, schopnosť orientovať sa v uvedenej odbornej problematike a ochotu vzdelávať sa

Ak ste sa našli v tejto pozícii pošlite nám svoj životopis.
Tešíme sa na Vás!